Dzwonek otwierający NASDAQ

Udostępnij

Dziś rano dyrektor generalny firmy Atlas Copco Ronnie Leten w towarzystwie Maureen Ellis, pracownicy obchodzącej ponad 40-lecie pracy w Atlas Copco w Stanach Zjednoczonych, wybranych klientów oraz innych członków kierownictwa i interesariuszy firmy, zadzwonił dzwonkiem na otwarcie giełdy NASDAQ MarketSite na nowojorskim Times Square.

Bicie dzwonu oznaczało nie tylko początek notowań, ale także początek całorocznych obchodów dla firmy, które obejmą przekazanie 60 000 USD na cele charytatywne: imprezy wodne i lokalne, nagrody dla klientów i oferty specjalne przez cały rok.

Dzięki 140 latom innowacji i przejęć firma Atlas Copco rozwinęła się, obsługując klientów w ponad 170 krajach, a działalność w Ameryce Północnej przynosi jedną piątą całkowitego przychodu.

"Najlepszym sposobem na uczczenie 140 lat działalności jest uznanie klientów, dzięki którym jest to możliwe. Szczerze dziękujemy każdemu z nich za ich działalność" - powiedział Jim Levitt, prezes Atlas Copco North America.

W tym roku warto śledzić nasz blog, ponieważ świętujemy, dzieląc się historiami klientów, historią oraz produktami i technologią, dzięki którym idziemy do przodu.