Powitanie Dorothy Parnell jako autorki bloga o sprężonym powietrzu

Udostępnij

Witamy Dorothy Parnell, kierownika ds. marketingu w firmie Atlas Copco, jako nową autorkę bloga o sprężonym powietrzu. Dorothy ma ponad 8 lat doświadczenia w pracy ze sprężarkami Atlas Copco i rozwiązaniami w zakresie sprężonego powietrza. Jako ekspert branżowy dba o to, aby dzielić się z innymi najlepszymi praktykami i trendami w branży oraz aby ich edukować.

Dorothy będzie dzielić się swoją wiedzą poprzez tworzenie treści, które pozwolą klientom podejmować lepsze decyzje biznesowe. Jej treści pomogą klientom zdobyć wiedzę o tym, jak działają ich aplikacje wykorzystujące sprężone powietrze i zwiększyć ich zyski.

"Zawsze byłam ciekawa technologii i tego, jak może ona uczynić świat lepszym" - powiedziała Dorothy. "Zarządzając The Compressed Air Blog, jestem podekscytowana możliwością tworzenia bardziej wartościowych treści dla branży sprężonego powietrza i podciśnienia. Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie dotyczące przyszłych tematów. Proszę o e-mail na adres Dorothy.samuel@us.atlascopo.com".

Zainteresowany czytaniem więcej o określonych tematach branżowych? Zostaw nam komentarz poniżej lub wyślij bezpośrednio e-mail do Dorothy.