AWFS 2017: Co się dzieje w Vegas...

Udostępnij

Mówi się, że co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas. Ale czy zawsze tak powinno być? Jasne, prawdopodobnie nie powinieneś brać ślubu w drive-thru, a większość ludzi nie chce widzieć Twojego kostiumu Elvisa. Z drugiej strony to, czego dowiesz się na targach Stowarzyszenia Dostawców Technologii Drewnianych i Wyposażenia Wnętrz (AWFS) w Las Vegas, zdecydowanie nie powinno pozostać w tyle.

W dniach 19-22 lipca ponad 15 000 osób z całego świata weźmie udział w targach, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami w świecie obróbki drewna. Firma Atlas Copco będzie obecna na stoisku nr 10042, gdzie zaprezentuje kłową pompę próżniową DZS, sprężarkę GA VSD+ i pompę próżniową GHS VSD+.

Kłowa pompa próżniowa DZS jest idealna do zastosowań procesowych, w tym do obróbki drewna. Ponieważ komora pompowania i przekładnia są umieszczone oddzielnie, wyeliminowano ryzyko zanieczyszczenia olejem procesowym lub przekładniowym. Technologia napędu o zmiennej prędkości zapewnia płynny, niezawodny przepływ w całym zakresie prędkości oraz oszczędność energii do 50 procent. Opatentowana konstrukcja chłodzenia umożliwia szybkie i ciche odprowadzanie ciepła.

Sprężarka powietrza GA VSD+ zawiera silnik z magnesem trwałym, opatentowany element sprężający i zawór bezpieczeństwa, który zapewnia niezrównaną wydajność energetyczną. Dzięki GA VSD+ użytkownicy otrzymują o dziewięć procent więcej powietrza przy zużyciu o dziewięć procent mniej energii w porównaniu z oryginalną serią GA VSD. Wysokiej jakości komponenty do uzdatniania powietrza oraz sterownik Elektronikon oznaczają dla użytkowników łatwą konserwację i maksymalny czas sprawności.

W przeciwieństwie do innych szorstkich pomp próżniowych, GHS VSD+ jest energooszczędna, zużywając tylko 50% energii typowej pompy próżniowej, przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości produkcji nawet o 10%. Jest również cicha, ma niskie koszty cyklu życia i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych pomp łopatkowych z wtryskiem oleju.

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię tam zobaczyć! Jeszcze nie zapisałeś się? Możesz zarejestrować się tutaj do piątku14 lipca. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami firmy Atlas Copco Compressor, subskrybując nasz cotygodniowy biuletyn.