Cztery powody, dla których warto rozważyć nową pompę próżniową DWS VSD+

Udostępnij

Łatwo się domyślić, że marzeniem każdego producenta jest zaprojektowanie i zbudowanie produktu, który spełni wszystkie wymagania naszych klientów. Być w stanie zaoferować rozwiązanie, które nie tylko poprawi proces klienta i jakość jego produktu końcowego, ale jednocześnie pozwoli zaoszczędzić cenny kapitał. W związku z tym można sobie wyobrazić nasze podekscytowanie, gdy nasz zespół ds. rozwiązań próżniowych fachowo opracował rozwiązanie typu plug-and-play bez żadnych kompromisów w żadnym z tych obszarów - wprowadź zupełnie nową suchą śrubową pompę próżniową DWS VSD+ firmy Atlas Copco.

DWS VSD+ to nowy, godny uwagi dodatek do naszej gamy przemysłowych suchych pomp próżniowych, oferujący inteligentnie zaprojektowane funkcje, które są zgodne z tradycją firmy Atlas Copco w zakresie dostarczania wartości naszym klientom i czystej technologii dla środowiska. Doskonale nadaje się do suszenia, chłodzenia, pakowania i powlekania, oto 4 powody, dla których warto rozważyć ten innowacyjny nowy dodatek do naszej rodziny rozwiązań próżniowych:

Solidna konstrukcja do trudnych zastosowań przemysłowych

Wytrzymała konstrukcja DWS VSD charakteryzuje się trwałym, zajmującym niewiele miejsca daszkiem, bezdotykowymi uszczelkami o długiej żywotności i niezawodnym systemem chłodzenia o stałym przepływie. Skupienie się na niezawodności zapewnia dłuższy czas pracy bez przestojów, wydłużając okresy międzyobsługowe i obniżając koszty konserwacji.

Lepsza wydajność operacyjna i stabilna próżnia

Dzięki zwiększonym prędkościom obróbki zgrubnej i niskim ciśnieniom końcowym do <10-2, DWS VSD+ oferuje lepszą produktywność przy przyspieszonym przetwarzaniu i krótszych czasach przestoju pompy.

Niski koszt posiadania

Technologia napędu o zmiennej prędkości (VSD) optymalizuje zużycie energii, dopasowując i utrzymując wymagane poziomy podciśnienia dla danego zastosowania, co prowadzi do znacznych oszczędności energii. Dodatkowo, ekonomiczna konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce na hali produkcyjnej lub w pomieszczeniu gospodarczym.

Przyjazny dla środowiska

Sucha praca śruby DWS VSD⁺ oznacza, że nie ma ryzyka zanieczyszczenia lub brudnego oleju do utylizacji. Jest to przyjazne dla środowiska, z niewielkim śladem węglowym i niższym zużyciem mediów. Ponadto płynna i cicha praca poprawia ogólne środowisko pracy w każdym środowisku.

Aby dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie rozwiązań podciśnieniowych Atlas Copco, odwiedź stronę: https://www.atlascopco.com/en-us/vacuum-solutions