Elektrody spawalnicze Avesta

Udostępnij

Głównym przeznaczeniem elektrod Avesta jest obróbka stali nierdzewnej. Stosuje się je również do związków wysokostopowych i stali nierdzewnej o grubości powyżej 1,5 mm.

Elektrody spawalnicze Avesta powinny być używane przy stałym natężeniu prądu. Z ich pomocą można zapewnić maksymalną jakość spawania i jak najmniejsze wypalanie spawanych elementów.

Treść artykułu:

  • 1 Zastosowanie elektrod
  • 2 Charakterystyka elektrod
  • 3 Wniosek

Zastosowanie elektrody

Podczas pracy można obserwować stabilność łuku. Nie gromadzi się dużo żużlu spawalniczego, a spoina jest ładna i prosta. Podczas spawania z użyciem Avesty powstanie niewielka ilość żużlu, a spoina będzie czysta. Żużel schodzi łatwo i równomiernie. Nie ma potrzeby wkładania w to dodatkowego wysiłku.

Elektrody Avesta są używane przez wielu profesjonalistów. Wierzą oni, że produkty Avesta oferują znacznie lepsze osiągi niż inne elektrody. Z tego powodu modele Avesta cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku i zajmują czołową pozycję w tym segmencie. Służą one do uzyskania najwyższej jakości pracy z masami węglowymi.

Właściwości elektrody

Elektrody pokryte są kompozytem rutylowo-kwasowym, który umożliwia spawanie obwodowe i pozycyjne. Do spawania wymagany jest prąd stały lub zmienny o dodatniej polaryzacji.

Średnice elektrod dostępne są w zakresie od 1,6 do 5 mm. Szeroki asortyment pozwala użytkownikowi wybrać odpowiedni model do danego zadania. Różne średnice są odpowiednie dla różnych materiałów i grubości konstrukcji.

Przed spawaniem, powierzchnia materiałów powinna być oczyszczona pastą trawiącą. Procedura ta powinna być przeprowadzana za każdym razem, gdy zamierzasz używać elektrod.

Elektrody te są wysoce odporne na korozję i mogą być stosowane w agresywnych środowiskach. Zimno nie ma wpływu na jakość spoin.

Marka ta wyróżnia się na tle innych konkurentów nie tylko jakością i wydajnością, ale także ceną. Jest ona nieco wyższa od cen innych producentów. Producenci nie starają się jednak zawyżać cen i oferują swoim klientom najlepsze warunki. Mimo to nadal istnieje różnica w cenie pomiędzy producentami. Przy zakupie elektrod Avesta należy zwrócić na to uwagę, ponieważ można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zapoznaj się z kilkoma ofertami i sprawdź, jakie bonusy możesz otrzymać, kupując hurtowo.

Wniosek

Produkty Avesta wykonują świetną pracę w każdej aplikacji ze stali nierdzewnej. Jeśli jakość wykonanej pracy i wydajność pracy jest dla Ciebie ważna, to możesz bezpiecznie kupić elektrody tej marki. Rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem uznają Avestę za najlepsze elektrody do stali nierdzewnej. Rekomendacja od profesjonalistów jest żelaznym dowodem jakości produktu.