Atlas Copco współpracuje z CAN'd Aid w zakresie dostarczania czystej wody pitnej dla społeczności w potrzebie

Udostępnij

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka huraganów spustoszyło wybrzeże USA i wyspę Puerto Rico, pozostawiając tysiące osób przesiedlonych i pozbawionych podstawowych środków do życia. Według stanu na 30 września 2017 r. ponad połowa mieszkańców Puerto Rico nadal nie ma dostępu do wody pitnej. Te niedawne katastrofy ekologiczne wywołały lawinę darowizn pieniężnych - firmy, organizacje, celebryci i osoby prywatne przekazały miliony dolarów na pomoc.

Firma Atlas Copco nawiązała niedawno współpracę z fundacją CAN'd Aid, aby przekazać 50 000 USD na inicjatywę czystej wody, która zapewnia społecznościom dotkniętym katastrofą bezpieczną wodę pitną. Dzięki tej dotacji fundacja CAN'd Aid mogła dostarczyć 96 000 puszek wody ofiarom huraganu Maria w Puerto Rico.

CAN'd Aid rozpoczęła działalność jako akcja pomocy w przypadku katastrofy w odpowiedzi na powódź w 2013 roku w Lyons i Longmont w Kolorado. Od tego czasu fundacja ewoluowała, aby objąć cztery obszary programowe, które wspierają czynienie dobra w społecznościach w całych Stanach Zjednoczonych.

  • TOWNS - odbudowa miast po katastrofach i zapewnienie rodzinom czystej wody pitnej
  • TREADS + TRAILS - promowanie zdrowego stylu życia i docenianie przyrody
  • TUNES - wprowadzanie zmian poprzez muzykę, sztukę i kulturę
  • LOVE YUR MAMA - składanie hołdu Matce Ziemi poprzez lokalne akcje sprzątania i inicjatywę recyklingową "Crush It Crusade".

Dalsza współpraca firmy Atlas Copco z fundacją CAN'd Aid otworzy nowe możliwości niesienia pomocy osobom i rodzinom, które najbardziej jej potrzebują.

Szukasz sposobu, aby pomóc? Możesz również przekazać darowiznę na rzecz inicjatyw CAN'd Aid, klikając poniższe łącze. Dzięki Twoim wpłatom możemy pozytywnie wpływać na społeczności w potrzebie.