Program "Woda dla wszystkich" firmy Atlas Copco obchodzi 30-lecie (wideo)

Udostępnij

Założona w 1984 roku przez dwóch pracowników akcja "Woda dla wszystkich" to główny projekt firmy Atlas Copco dotyczący zaangażowania społecznego, zainicjowany i prowadzony na poziomie lokalnym przez pracowników Atlas Copco. To, co zaczęło się jako jednorazowy projekt mający na celu zebranie pieniędzy na pomoc społecznościom dotkniętym suszą w Peru, przerodziło się w globalną inicjatywę, w ramach której zbierane są pieniądze na finansowanie projektów związanych z czystą wodą na całym świecie.

Program Woda dla Wszystkich obchodzi w tym miesiącu swoją 30. rocznicę. Od momentu powstania programu współpracujemy z organizacjami takimi jak charity: water, aby pomóc ponad 1,5 milionom ludzi uzyskać dostęp do czystej wody pitnej. W ciągu ostatnich czterech lat inicjatywa "Woda dla wszystkich" firmy Atlas Copco USA pomogła ponad 10 000 osób uzyskać dostęp do czystej wody i urządzeń sanitarnych oraz przekazała ponad 500 000 USD na 15 projektów na całym świecie.

Ale nie mówimy o tym, bo chcemy poklepać po plecach. Chcemy również podnieść świadomość na temat globalnego niedoboru wody i zainspirować innych do zaangażowania się w projekt wodny. Jak pokazuje poniższy krótki film, czysta woda zmienia życie i wpływa na całe społeczności.

Jeśli chcesz rozpowszechnić tę informację i pomóc w podnoszeniu świadomości na temat niedoboru wody, udostępnij ten film w swoich sieciach społecznościowych. Dowiedz się więcej o programie Woda dla wszystkich firmy Atlas Copco, odwiedzając stronę internetową www.water4all.org.