Zrównoważona produktywność w 2014 r.

Udostępnij

W 2013 roku rozpoczęliśmy obchody 140. rocznicy naszej działalności, dzwoniąc dzwonkiem na otwarcie giełdy NASDAQ MarketSite na nowojorskim Times Square. Od naszych korzeni w Szwecji jako producent taboru kolejowego do naszej obecnej pozycji jako wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza, sprzętu budowlanego i górniczego, elektronarzędzi i systemów montażowych - przez całą naszą historię wprowadzaliśmy innowacje. I choć od 1873 roku wiele się zmieniło, nadal staramy się rozwijać najnowocześniejsze technologie, a jednocześnie pozytywnie wpływać na naszych interesariuszy i środowisko.

Wiemy, że sukces jest budowany na odpowiedzialności społecznej i środowiskowej - nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale dlatego, że jest to kluczowe dla rozwoju i wzrostu w sposób opłacalny. Dlatego jesteśmy dumni, że w tym roku znaleźliśmy się w następujących rankingach i indeksach:

  • Dow Jones Sustainability Index
  • UN Global Compact 100 Stock Index
  • 100 najbardziej innowacyjnych firm według Forbesa
  • Indeks FTSE4Good
  • Global 100 World's Most Sustainable Companies (100 najbardziej zrównoważonych firm na świecie)
  • Najbardziej etyczne firmy świata według Instytutu Ethisphere

Skupienie się na zrównoważonych praktykach biznesowych staje się coraz ważniejsze w 2014 roku. Na przykład w Stanach Zjednoczonych dostępne są miliony dolarów w postaci ulg podatkowych na inwestycje w produkcję czystej energii i nowe technologie, które nadal zmniejszają emisję dwutlenku węgla. Zrównoważony rozwój nie jest już tylko modnym słowem; firmy, które inwestują w nowe, bardziej wydajne technologie, dostrzegą korzyści płynące z oszczędności energii zarówno pod względem ekologicznym, jak i finansowym.

Czy planujesz zainwestować w modernizację wydajności w 2014 roku? Daj nam znać, jak planujesz oszczędzać energię w komentarzach poniżej.