Top Produkt: Stacjonarna śrubowa sprężarka powietrza GA500 z wtryskiem oleju

Udostępnij

Na cześć naszej 140. rocznicy poprosiliśmy kilku kierowników ds. produktów o opowiedzenie o swoim ulubionym produkcie firmy Atlas Copco. Poniższa odpowiedź pochodzi od Mike'a Sonsa, kierownika ds. marketingu produktów - śruby z wtryskiem oleju o mocy >90 kW w amerykańskim oddziale Oil-free Air. Przez kilka następnych tygodni w środy będziemy przedstawiać najlepsze produkty pracowników.

"Moim ulubionym produktem firmy Atlas Copco jest stacjonarna śrubowa sprężarka powietrza z wtryskiem oleju GA500, ponieważ jest to bestia wśród maszyn. GA500 ma 7 stóp szerokości, 8 stóp wysokości, 19 stóp długości, waży 17 500 funtów i może dostarczyć ponad 3200 cfm powietrza dzięki silnikowi o mocy 700 KM. To jest dopiero maszyna!

Pomijając moc i rozmiary, ta maszyna jest równie imponująca pod względem wydajności energetycznej i zaawansowanych technologicznie cech, takich jak elektroniczny system sterowania i monitorowania, automatyczne spusty wody, chłodnice płytowe, system odzyskiwania energii i obudowa o niskim poziomie hałasu.

GA500 to Atlas Copco w najlepszym wydaniu".


Mike Sons urodził się i wychował w Ohio, a tytuł inżyniera mechanika uzyskał w 1994 roku. Ma 19 lat łącznego doświadczenia w zakresie inżynierii mechanicznej, inżynierii systemów płynów, inżynierii aplikacji, zarządzania produktem, zarządzania cenami, sprzedaży, zarządzania sprzedażą i zarządzania na poziomie wykonawczym. Pracował dla Grob Systems w Ohio i Niemczech oraz Parker-Hannifin w Ohio, Alabamie i Connecticut. Kiedy nie pracuje, lubi grać w koszykówkę, restaurować samochody i spędzać czas z żoną i nastoletnim synem na łonie natury.