Atlas Copco wystawia się na targach WEFTEC 2017

Udostępnij

Atlas Copco odwiedzi Wietrzne Miasto w dniach 30 września - 4 października na WEFTEC 2017, największą na świecie coroczną konferencję techniczną poświęconą jakości wody. Powiedz to pięć razy szybko. Jeśli weźmiesz udział w konferencji, zatrzymaj się na stoisku nr 2202, aby zobaczyć nasze dmuchawy ZS i ZB, a także modele dmuchaw ZM i ZL.

Linia bezolejowych dmuchaw śrubowych ZS VSD pozwala użytkownikom zaoszczędzić średnio 30 procent kosztów energii w porównaniu z tradycyjnymi dmuchawami krzywkowymi. Dmuchawy ZS VSD są dostarczane w stanie gotowym do użycia. Urządzenie typu "wszystko w jednym" dostarczane jest ze wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi potrzebnymi do skrócenia czasu i kosztów instalacji. Dmuchawy można również podłączyć do systemu sterowania Elektronikon® w celu zdalnego monitorowania 24/7.

Bezolejowe odśrodkowe dmuchawy powietrza ZB VSD są w 100 procentach wolne od oleju i chronią produkty końcowe przed olejem podczas produkcji. Dmuchawa ZB jest idealna do zastosowań niskociśnieniowych, takich jak oczyszczanie ścieków i fermentacja. Dzięki zintegrowanej technologii VSD zapewnia ona najwyższy poziom objętości powietrza przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Jeśli bierzesz udział w targach WEFTEC, dołącz do nas przy napojach i przekąskach podczas naszego spotkania gościnnego w dniu 3 października w godzinach 15-18, aby poznać nasz zespół i porozmawiać z ekspertami ds. produktów. Aby dowiedzieć się więcej o wystawie Atlas Copco, odwiedź stronę internetową targów. Do zobaczenia w Chicago!