Duży pomysł, mały kompresor: Cichy wentylator zainspirowany przez naturę

Udostępnij

Rozpoczynamy nową serię, w której poznamy wiele innowacji zawartych w serii kompaktowych sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju GA VSD+. Ta seria sprężarek zmniejsza zużycie energii o 50 procent w porównaniu z tradycyjną sprężarką typu "load/unload", jest o 15 procent bardziej wydajna niż poprzednia generacja i oferuje 12 procent poprawy w zakresie swobodnego przepływu powietrza. Charakteryzuje się również kompaktową budową i niskim poziomem hałasu.

Niski poziom hałasu jest ważny w branżach, w których użytkownik może korzystać z posiadania sprężarki powietrza w pobliżu stanowiska pracy, na przykład w przemyśle drzewnym lub motoryzacyjnym. GA VSD+ wykorzystuje zaawansowany technologicznie wentylator, który pomaga osiągnąć poziom hałasu wystarczająco niski, aby można było prowadzić normalną rozmowę podczas pracy maszyny.

Co to jest wielka idea?

Łopatka wentylatora wykorzystuje konstrukcję z ząbkowaną krawędzią, która jest inspirowana aerodynamicznymi i przeważnie cichymi skrzydłami sowy. Dzięki aerodynamicznej konstrukcji, wentylator potrzebuje mniej energii, aby przebić się przez powietrze, co czyni go bardziej energooszczędnym.

Aby zobaczyć wentylator w akcji, obejrzyj nasz animowany film: GA VSD+ Silent Fan.

GA VSD+ obiecuje zmniejszyć koszty energii i przyczynić się do bardziej zrównoważonego przemysłu, zawierając wiele dużych pomysłów w jednej małej sprężarce. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić, przechodząc na GA VSD+.