Inteligentne pompy próżniowe z nowej serii DZS VSD+!

Udostępnij

Świat inteligentnych pomp próżniowych poszerza się o modele DZS 100-400 VSD+! Seria ta obejmuje trzy chłodzone powietrzem, bezolejowe pompy kłowe, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w szczególnie trudnych warunkach, takich jak przenoszenie, zaciskanie i suszenie.

Nowa seria DZS VSD+, wyposażona w technologię napędu o zmiennej prędkości obrotowej (VSD), może się również pochwalić trwałą powłoką wewnętrzną i materiałami odpornymi na korozję. Inne zalety nowej serii to m.in:

  • Spełnienie norm ISO 8573-1 klasa 0. W przypadku nowej serii DZS VSD+ nie ma ryzyka zanieczyszczenia olejem lub skażenia powietrza otoczenia/wrażliwych procesów; jest ona w 100% wolna od oleju.
  • Nieskomplikowana konserwacja. Nie ma potrzeby rozbierania i ponownego ustawiania przekładni w celu wyczyszczenia lub wymiany kłów pompy! Szybszy i łatwiejszy dostęp do wnętrza pompy skraca czas przestojów i obniża koszty serwisowania.
  • Zintegrowany napęd falownikowy VSD+. Napęd inwerterowy VSD+ jest bezpośrednio zintegrowany z silnikami, co oznacza, że można bezpośrednio sterować punktami pracy pompy, oszczędzając energię.
  • Zintegrowanaaplikacja VSD+. Pompy tej serii mogą być sterowane i monitorowane w czasie rzeczywistym za pomocą nowej aplikacji VSD+ - wszystko bezpośrednio z poziomu smartfona. Jeśli chcesz mieć możliwość regulowania parametrów pracy pompy (w tym czasu pracy, prędkości obrotowej wirnika i ciśnienia wlotowego) i posiadać inteligentną pompę próżniową, pobierz aplikację już dziś!

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszym dodatku do oferty pomp próżniowych Atlas Copco lub o aplikacji VSD+? Więcej szczegółów znajdziesz tutaj lub na stronie www.atlascopco.com/vac-usa!