Najlepsze firmy produkujące narzędzia ręczne na świecie

Udostępnij

Gdy szukasz narzędzi ręcznych, pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy, jest zakup narzędzi najwyższej jakości od najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne. Zakup nowego narzędzia ręcznego co kilka miesięcy to ostatnia rzecz, jakiej byśmy sobie życzyli. Narzędzia ręczne są potrzebne wielu producentom na całym świecie, od pojedynczego rzemieślnika w jego warsztacie po dużą korporację z wieloma filiami. Największa konkurencja panuje między amerykańskimi i niemieckimi firmami produkującymi narzędzia ręczne, choć na liście znajdują się także producenci japońscy. W tym artykule omówimy jednak informacje i recenzje dotyczące najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne.

Snap-On

Milwaukee, Wisconsin, to miejsce, gdzie firma Snap-on rozpoczęła swoją działalność. Korporacja została założona w 1920 r. i od tego czasu stała się w Stanach Zjednoczonych marką domową. Ponieważ firma działa w ponad 130 krajach na całym świecie, jest obecna na całym świecie. Firma tworzy oprogramowanie dla różnych gałęzi przemysłu na całym świecie. Branża motoryzacyjna, kolizyjna, logistyczna, lotnicza, produkcyjna i rolnicza to jedne z usług świadczonych przez firmę. Obecnie Snap-On jest jedną z czołowych firm produkujących narzędzia ręczne na świecie.

Craftsman

Jej nazwa wskazuje, że jest to jedna z najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne. Craftsman jest częścią amerykańskiej kultury od ponad wieku. Przez lata firma oferowała narzędzia właścicielom domów, budowniczym, mistrzom mechaniki i entuzjastom motoryzacji. Firma ta spędziła ostatnie lata na ulepszaniu swoich narzędzi, aby z każdym dniem stawały się one coraz lepsze. Dzięki długiej historii wytwarzania produktów wysokiej jakości możesz mieć pewność, że kupując je, będziesz mieć pewność, że je kupisz. Aby nie martwić się o ich trwałość, firma zapewnia również doskonałą gwarancję. Osoby poszukujące narzędzi ręcznych Craftsman mają do wyboru kilka produktów. Pilarki ręczne, klucze sześciokątne, szczypce, nakrętki, klucze, grzechotki, narzędzia wykończeniowe i inne narzędzia należą do produktów najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne.

Klein

Firma ta została założona w 1857 roku. Obecnie ma ponad 160-letnie doświadczenie w produkcji różnych narzędzi. Do tej pory Klein, jedna z najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne, pozostaje popularnym wyborem wśród profesjonalistów poszukujących wysokiej jakości, trwałych narzędzi. Korporacja jest również właścicielem kilku najlepszych marek narzędzi ręcznych, które produkują podstawowe narzędzia używane w domu i w pracy. Civitella, Alco, CBS productions, Klein cutlery należą do tych czołowych marek narzędzi ręcznych. Dzięki jednej marce można uzyskać dostęp do kilku innych spółek zależnych. Dobra wiadomość jest taka, że Klein posiada dużą sieć dystrybutorów. Znajduje się ona nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Powinno to ułatwić pracę tym, którzy chcą wypróbować narzędzia ręczne tej firmy.

Knipex

Knipex, jedna z najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne, jest dobrze znana i szeroko stosowana wśród elektryków, mechaników, hydraulików i ogólnie handlowców. Firma produkuje szczypce z trzema różnymi rodzajami uchwytu oraz wszelkie inne warianty, jakie tylko przyjdą Ci do głowy, jeśli mają kształt szczypiec. Są to przydatne narzędzia, ale mogą być drogie. Biura firmy Knipex znajdują się w Wuppertal-Cronenberg w Niemczech. Firma Knipex jest własnością rodzinną od czterech pokoleń. Szczypce i obcinaczki Knipex (przynajmniej te, które widzieliśmy) są produkowane w Niemczech.

Wera

Wera Tools, ta popularna niemiecka firma, konkuruje w branży już od około stu lat, więc można o niej powiedzieć tyle, że ten artykuł może nawet nie wystarczyć. Firma Wera została założona przez Wera Werzeuge GmbH w 1936 roku w Niemczech. Wera Tools to jedna z czołowych firm produkujących narzędzia ręczne, znana z wysokiej jakości wkrętaków i sloganu "Be A Tool Rebel". Wszystko - śrubokręty, klucze, grzechotki - są uważane za najlepsze w swojej klasie. Wera jest firmą niemiecką, która rozszerzyła swoją produkcję na inne kraje, takie jak Republika Czeska. Do tej pory Wera Tools produkowała różne narzędzia ręczne, kolekcję śrubokrętów, grzechotek i nasadek, końcówki wkrętakowe, nakrętki i klucze płaskie. Wera jest znana z linii wkrętaków ze względu na ich ergonomiczne kształty i użyteczność.

NWS

NWS to niemiecki producent. Firma została założona w 1973 roku przez Willibalda Nothena po upadku największej w Europie kuźni narzędzi "Walter Gott". Firma zdobyła wiele nagród za funkcjonalność, jakość i wzornictwo produktów. Firma jest popularna dzięki swoim zorientowanym na klienta i innowacyjnym narzędziom ręcznym i jest uważana za jedną z najlepszych firm produkujących narzędzia ręczne w Europie.

Wiha

Od momentu powstania w 1939 roku Wiha stała się wiodącym producentem profesjonalnych narzędzi ręcznych i wyposażenia na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Schonach, w Niemczech, w Schwarzwaldzie. Wiha posiada fabryki w Niemczech, Szwajcarii, Polsce i Wietnamie oraz prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie. Katalog firmy zawiera ponad 3500 różnych narzędzi ręcznych. Śrubokręty, szczypce, bity, narzędzia precyzyjne, narzędzia izolowane, noże i inne to typowe produkty firmy Wiha. Firma oferuje program narzędzi izolowanych z jedną z największych w branży kolekcji narzędzi ręcznych z certyfikatem VDE i odpornością na napięcie 1000 V.

Channellock

Firma Channellock jest znana z produkcji jednych z najlepszych narzędzi ręcznych w historii. Szczypce powinny być tymi, które się wyróżniają. Istnieje ponad 140 różnych rodzajów szczypiec produkowanych przez Channellock. Jeśli wydaje Ci się, że wiesz już wszystko o szczypcach, zajrzyj na oficjalną stronę firmy, aby zobaczyć, o jakich innych modelach jeszcze nie słyszałeś. Oprócz szczypiec firma produkuje także śrubokręty, klucze, zestawy narzędzi i różne inne specjalistyczne narzędzia.